VKJP-supervisorencursus
Op 31 oktober 2025 start een supervisorencursus voor lidspecialisten. Heb je belangstelling en ben je op dit moment nog geen lidspecialist? Als je minimaal vijf jaar ingeschreven staat in het BIG-register als psychotherapeut, klinisch psycholoog of psychiater, kun je je tegelijk aanmelden voor het lidmaatschap lidspecialist en voor de supervisorencursus.
Let op:
- De voorwaarden voor het aanvragen van de registratie als VKJP-supervisor zijn per
1-1-2023 gewijzigd. Het is verplicht om een supervisorencursus gevolgd te hebben. Daarnaast is een BIG-registratie als psychotherapeut, klinisch psycholoog of psychiater van minimaal vijf jaar vereist. Meer informatie: VKJP-supervisor worden; - Sinds 1-1-2024 is leersupervisie een verplicht onderdeel van het traject tot supervisor-VKJP: je geeft gedurende een jaar supervisie onder supervisie van een VKJP-leersupervisor*, aan minimaal twee psychotherapeuten, gz-psychologen, klinisch psychologen, psychiaters, of mensen die voor één van deze beroepen in opleiding zijn.
Cursusdata (telkens op vrijdag van 9.30 – 16.30 uur)
- 31 oktober 2025
28 november 2025
16 januari 2026
13 februari 2026
Locatie: VKJP, Maliebaan 87, 3581 CG Utrecht
Cursusgevers: Marie-Louise Aendekerk en Catrien Reichart
Kosten: € 1.290, -
Accreditatie: Geaccrediteerd door de FGzPt, NVvP en NVP Supervisorenregister.
Aanmelden: info@vkjp.nl
*Een supervisor die minimaal vijf jaar geregistreerd is als VKJP-supervisor kan leersupervisor zijn en moet daarnaast aan minimaal 5 supervisanten (Gz, PT, KP, psychiater of in opleiding tot één van deze beroepen) supervisie hebben gegeven. Wil je ook opgenomen worden in het supervisorenregister van de NVP, dan moet de leersupervisor bij de NVP geregistreerd zijn.